Par mums

Veikalu tīkls PARKETA CENTRS dibināts 2000.gadā. PARKETA CENTRA dibināšanas mērķis ir izveidot specializētu veikalu tīklu Latvijā, kas savus klientus nodrošinātu ar lielāko un daudzveidīgāko koka grīdas segumu un lamināta parketa sortimentu, profesionālu pakalpojumu klāstu un individuālu pieeju katram klientam. Mūsu salons atrodas Daugavpilī:  18. novembra ielā 171.

Mūsu sadarbības partneri ir tādas Eiropā un pasaulē pazīstamas kompānijas kā: QUICK-STEP (Beļģija), CLASSEN (Vācija), kā arī Latvijas vadošie parketa un koka grīdas segumu izgatavotāji kas piedāvā masīvkoka grīdas dēļus un dēlīšu parketu.Vēl arī piedāvājam plašu klāstu trīsslāņu parketu no tādiem ražotājiem kā: Barlinek (Polija), Boen (Lietuva), Tarkett (Zviedrija), Universal flooring (Malaizija), Parla (Somija), bet mūsu uzņemuma īpašais piedavājums ir trīsslānu parkets no ražotāja Quick-Step (Beļģija), kas ir 2011.gada jaunums gan pasaulē kā arī Latvijā, kas izceļas ar savu ļoti augsto kvalitāti un dekoru daudzveidību, kā mērķis ir pielāgoties katra klienta vēlmēm.

Papildus piedāvājam lielu sortimentu grīdlīstes, sliekšņus, izolācijas materialus un aksesuārus kas nepieciešami lamināta parketa vai trīsslaņu parketa ieklāšanai, kā arī protams pie mums var iegadāties profesionalos grīdas kopšanas līdzekļus.

Svarīgi ir arī profesionali meistari, un mēs tādus piedāvājam.Nepieciešamības gadījumā meistars ieradīsies jūsu objektā, veiks tāmes sastādīšanu, noteiks vai grīda atbilst ieklāšanas prasībām, sniegs profesionālu konsultāciju tieši objektā uz vietas, kā arī ieklās Jūsu izvēleto grīdas segumu profesionāli, ar augstu atbildības sajūtu un protams ar garantiju.Mūsu meistari veic arī parketa ieklāšanu (arī sarežģītie raksti), parketa slīpēšanu, eļļošanu, lakošanu, vaskošanu, parketa restaurāciju, lamināta vaskošanu, grīdlīstu montāžu,vecā grīdas seguma un grīdlīstu demontāžu u.c. darbi kas saistīti ar grīdas segumiem.Piedāvājam arī materiāla piegādi Daugavpilī un ārpus pilsētas robežām.

Mēs esam profesionāli ar lielu darba pieredzi, uz mums var paļauties.